Kaffekopp med fat empire

Kaffekopp med fat empire
Kaffekopp med fat empire
Kaffekopp med fat empire
Kaffekopp med fat empire
Kaffekopp med fat empire
Kaffekopp med fat empire
Kaffekopp med fat empire
Kaffekopp med fat empire

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEKOPP med fat, empire, 1830/40-tal, dekor i guld och blommor, höjd kopp 12 cm, fat diameter 15 cm

Smärre slitage på förgyllning

464141

2017-05-24