Henrik von Gerber digital print

Klubbat för:

4 600 SEK

2 000 SEK

HENRIK VON GERBER (född 1970), espressomaskinen i baren, signerad Gerber, numrerad 23/90, digital print, bladstorlek ca 66 x 66 cm

464144

2017-05-29