Jules Schyl Dansare

Jules Schyl Dansare
Jules Schyl Dansare
Jules Schyl Dansare
Jules Schyl Dansare
Jules Schyl Dansare
Jules Schyl Dansare
Jules Schyl Dansare
Jules Schyl Dansare

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

JULES SCHYL (1893-1977): Dansare, signerad och daterad Schyl 1922, olja på pannå, 76,5x59,5 cm

464157

2017-05-26