Kastruller koppar Krögarhuset

Kastruller koppar Krögarhuset
Kastruller koppar Krögarhuset
Kastruller koppar Krögarhuset
Kastruller koppar Krögarhuset
Kastruller koppar Krögarhuset
Kastruller koppar Krögarhuset
Kastruller koppar Krögarhuset
Kastruller koppar Krögarhuset

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KASTRULLER, 3 dlr, Krögarhuset, koppar med mässingshandtag, stämplade, diam 10,5-22 cm

Smärre slitage

464158

2017-05-24