Armband förgyllt silver samt glasfluss

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARMBAND, silver, delvis förgyllt, fasettslipad samt cabochonslipad färgad glasfluss, Sverige tidigt 1900-tal, stämplad H.D, med dekor av filigran samt granulater, längd ca 18 cm

Mindre skada på länk, tennlödningar

464168

2017-05-30