Armband förgyllt silver samt glasfluss
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARMBAND, silver, delvis förgyllt, fasettslipad samt cabochonslipad färgad glasfluss, Sverige tidigt 1900-tal, stämplad H.D, med dekor av filigran samt granulater, längd ca 18 cm
Mindre skada på länk, tennlödningar
464168
2017-05-30