Lindorm Liljefors oljemålning
2017-05-24
464191
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Fågeljakt, signerad och daterad Lindorm L-64, olja på pannå, ca 50x70 cm