Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
YTTERFODER, mässing, 18/1900-tal, med hänklar, höjd 25 diameter 27 cm
bruksslitage
464192
2017-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här