Ytterfoder

Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YTTERFODER, mässing, 18/1900-tal, med hänklar, höjd 25 diameter 27 cm

bruksslitage

464192

2017-05-29