Slaglåspistol

Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SLAGLÅSPISTOL, brittisk, 1800-talets början, ändrad från flintlås, stock i valnöt med mässingsbeslag, laddstock i hank, längd 40 cm

skador och lagningar

464195

2017-05-24