Väggapplicker 1800-tal

Väggapplicker 1800-tal
Väggapplicker 1800-tal
Väggapplicker 1800-tal
Väggapplicker 1800-tal
Väggapplicker 1800-tal
Väggapplicker 1800-tal
Väggapplicker 1800-tal
Väggapplicker 1800-tal

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

VÄGGAPPLICKER, 1 par, 1800-talets andra hälft, empirestil, för tre ljus vardera, förgylld brons, höjd 70 cm, djup ca 21,5 cm

Borrade för el, lagningar

464203

2017-05-24