Skåp 1950/60-tal

Skåp 1950/60-tal
Skåp 1950/60-tal
Skåp 1950/60-tal
Skåp 1950/60-tal
Skåp 1950/60-tal
Skåp 1950/60-tal
Skåp 1950/60-tal
Skåp 1950/60-tal
Skåp 1950/60-tal
Skåp 1950/60-tal
Skåp 1950/60-tal
Skåp 1950/60-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1950/60-tal, fanér i teak, reliefdekor i geometriskt mönster, inredning delvis med lådor, underdel med låda, höjd ca 138, 100x46 cm

Slitage/märken, smärre fanerbortfall

464219

2017-05-24