Reklammärken 1900-talets början

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REKLAMMÄRKEN, 1900-talets början, övervägande svenska, delvis inklistrade i album/anteckningböcker varav en daterad 1915

464222

2017-05-30