Klubbat för:
9 400 SEK
3 000 SEK
YTTERFODER, porslin, Kina, 1900-talets början, hexagonal form, dekor av figurscener i emaljfärger samt järnoxid, guld, diameter ca 24 cm, höjd ca 16 cm
Nagg, slitage
464226
2017-05-24