Ytterfoder Kina

Ytterfoder Kina
Ytterfoder Kina
Ytterfoder Kina
Ytterfoder Kina
Ytterfoder Kina
Ytterfoder Kina
Ytterfoder Kina
Ytterfoder Kina

Klubbat för:

9 400 SEK

3 000 SEK

YTTERFODER, porslin, Kina, 1900-talets början, hexagonal form, dekor av figurscener i emaljfärger samt järnoxid, guld, diameter ca 24 cm, höjd ca 16 cm

Nagg, slitage

464226

2017-05-24