Barton Lidicé Benes Corner Pieces

Klubbat för:

3 000 SEK

5 000 SEK

BARTON LIDICÉ BENES (USA, 1942-2012): "Corner Pieces", signerad och daterad Barton Lidice Benes1982, collage på Archespapper, bladmått 77x57 cm

PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

464230

2017-05-30