Armband med lavakaméer

Armband med lavakaméer
Armband med lavakaméer
Armband med lavakaméer
Armband med lavakaméer

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARMBAND, förgylld metall, lavakaméer, ovala med antkiserande kvinnoprofiler, längd ca 19 cm

Bruksslitage samt förgyllning med slitage, lagniar på baksidan på tre ställen samt framsidan på ett ställe, mindre repor

464236

2017-05-24