Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SABEL, P-stämplad klinga, fäste i mässing, med kavel i sammet, sammetsklädd balja med 4 tunna mässingsbeslag besatta med koraller, längd 66 cm
slitage
464249
2017-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här