Sabel

Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SABEL, P-stämplad klinga, fäste i mässing, med kavel i sammet, sammetsklädd balja med 4 tunna mässingsbeslag besatta med koraller, längd 66 cm

slitage

464249

2017-09-24