Tebord rokokostil

Tebord rokokostil
Tebord rokokostil
Tebord rokokostil
Tebord rokokostil
Tebord rokokostil
Tebord rokokostil
Tebord rokokostil
Tebord rokokostil
Tebord rokokostil
Tebord rokokostil
Tebord rokokostil
Tebord rokokostil
Tebord rokokostil
Tebord rokokostil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TEBORD, rokokostil, 1800/1900-tal, vitlackerat med gulddekor, skiva med flisor med målad dekor av blommor i landskap, sarg med gallerdekor, svängda ben, höjd 81, 97x68 cm

Färgbortfall, flisor med sprickor samt nagg

464263

2017-05-25