Tebord rokokostil
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TEBORD, rokokostil, 1800/1900-tal, vitlackerat med gulddekor, skiva med flisor med målad dekor av blommor i landskap, sarg med gallerdekor, svängda ben, höjd 81, 97x68 cm
Färgbortfall, flisor med sprickor samt nagg
464263
2017-05-25