Dolk turkisk

Dolk turkisk
Dolk turkisk
Dolk turkisk
Dolk turkisk
Dolk turkisk
Dolk turkisk

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOLK, turkisk, 1800-tal, böjd damaskerad klinga, fäste och balja i dekorerat låglödigt silver, längd 34,5 cm
Proveniens Rashammar

464301

2017-09-24