Bordsur 1800-talets andra hälft Detouche Paris

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSUR, Paris omkring 1860-70-tal, märkt Detouche i verk/urtavla (verksamma 1820-90), fodral av förgylld brons, höjd 35 cm, pendel och nyckel finns

Ytslitage

464305

2017-05-25