Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BORDSUR, Paris omkring 1860-70-tal, märkt Detouche i verk/urtavla (verksamma 1820-90), fodral av förgylld brons, höjd 35 cm, pendel och nyckel finns
Ytslitage
464305
2017-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här