Omega Seamaster Cosmic herrarmbandsur
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OMEGA, Seamaster Cosmic, armbandsur, stål, ca 1970, automatiskt urverk, plexiglas, dag, datum, ref nr: 166.036, fixoflex länk (ej original), diameter 35 mm, Omegaetui medföljer.
Går vid Inskrivningstillfället, SAV garanterar ej för funktionen, skadad urtavla, glas med repor, bruksslitage.
464314
2017-05-25