Bägare skålar snusdosa i silver

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 800 SEK

BÄGARE, SKÅLAR, SNUSDOSA, SERVETTRING, SUPKOPP, silver, 10 delar, 18/1900-tal, totalvikt ca 590 g

gravyrer, bucklor, slitage, supkoppen med lagning

464325

2017-05-25