Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 800 SEK
BÄGARE, SKÅLAR, SNUSDOSA, SERVETTRING, SUPKOPP, silver, 10 delar, 18/1900-tal, totalvikt ca 590 g
gravyrer, bucklor, slitage, supkoppen med lagning
464325
2017-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här