Elias Barup soffbord Gärsnäs Möbler 1940-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ELIAS BARUP, soffbord, Gärsnäs Möbler 1940-tal, skiva i mahogny, balusterformade ben i bok med reliefdekor, höjd 57, 94x50 cm

smärre slitage

464334

2017-05-28