H. W. Klein sideboard Bramin Møbler Danmark

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HENRY WALTER KLEIN, sideboard, Bramin Møbler, Danmark 1960-tal, teak, höjd 110, 170x45 cm

Smärre slitage, mindre fanérskada

464335

2017-05-28