Kryddburkar Rörstrand

Kryddburkar Rörstrand
Kryddburkar Rörstrand
Kryddburkar Rörstrand
Kryddburkar Rörstrand
Kryddburkar Rörstrand
Kryddburkar Rörstrand
Kryddburkar Rörstrand
Kryddburkar Rörstrand

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRYDDBURKAR, 11+4, flintgods, Rörstrand, 1900-talets början, höjd ca 12-29 resp 10-23 cm, informationsskyltar medföljer

Smärre nagg, krackeleringar, ett lock med spricka

464352

2017-05-25