Trädgårdsgrupp rotting

Trädgårdsgrupp rotting
Trädgårdsgrupp rotting
Trädgårdsgrupp rotting
Trädgårdsgrupp rotting
Trädgårdsgrupp rotting
Trädgårdsgrupp rotting
Trädgårdsgrupp rotting
Trädgårdsgrupp rotting

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP, 3 dlr, rotting, 1900-talets andra hälft, bord med glasskiva, sitthöjd ca 43, mått bord ca höjd 51, 70x50 cm

Bruksslitage

464353

2017-05-25