Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MONA MORALES SCHILDT, "Ventana", Kosta, flakong med propp, underfång i brunt, slipade sidor, signerad Kosta SS 215, höjd med propp 20 cm
Botten med nagg
464384
2017-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här