Mona Morales Schild Ventana flakong med propp
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MONA MORALES SCHILDT, "Ventana", Kosta, flakong med propp, underfång i brunt, slipade sidor, signerad Kosta SS 215, höjd med propp 20 cm
Kuntoraportti
Botten med nagg
464384
Päivämäärä:
2017-05-30