Rakspegel nyrokoko

Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAKSPEGEL, 1800-talets andra hälft, märkt etikettmärkt Söderström Snickare Stockholm, nyrokoko, fanérad i valnöt, ljusarmar i mässing, höj- och sänkbar

Smärre fanérskador o sprickor

464406

2017-05-25