Kaffepanna

Kaffepanna
Kaffepanna
Kaffepanna
Kaffepanna
Kaffepanna
Kaffepanna
Kaffepanna
Kaffepanna

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAFFEPANNA, 1800-tal, koppar, gåsbröst, mustaschfäste, höjd exklusive handtag ca 28 cm.

Lagning på övre kanten, bruks och åldersrelaterat slitage.

464424

2017-05-25