Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1800-talets slut, krön med Oscar II, stomme i trä med dekor i pastellage, svarmålad samt bronserad, facettslipat glas, höjd ca 80 samt bredd 46,5.

Visst färgbortfall, bruks och åldersrelaterat slitage.

464427

2017-05-25