SAmovar

SAmovar
SAmovar
SAmovar
SAmovar
SAmovar
SAmovar
SAmovar
SAmovar
SAmovar
SAmovar
SAmovar
SAmovar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMOVAR, Ryssland, tidigt 1900-tal, stämplar (yngsta från 1911), mässing, detaljer i trä, höjd ca 52 cm.

Möjligen ej komplett, bruks och åldersrelaterat slitage.

464444

2017-05-25