Bord 1800-tal
2017-05-25
464460
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, 1 par, 1800-tal, bemålade, höjd ca 72, 51x37 cm
Färgbortfall, ytskador