Pablo Picasso (efter) "La Ronde de la Jeunesse"

Pablo Picasso (efter)
Pablo Picasso (efter)

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973) efter: "La Ronde de la Jeunesse", signerad o daterad 25.7.61 i trycket, färglitografi, ca 64x49 cm

464468

2017-05-25