Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973) efter: "La Ronde de la Jeunesse", signerad o daterad 25.7.61 i trycket, färglitografi, ca 64x49 cm
464468
2017-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här