Slaglåspistol

Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SLAGLÅSPISTOL, svensk, m/1850 flankör, Huskvarna faktori 1851, no 462, med löskolv, längd 46 cm

slitage lagningar

464490

2017-09-24