Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
NICOLAUS JUSTELIUS (mästare i Eksjö 1820-1866), målkärl, tenn med senare foliering, stämplad 1812, höjd 25 cm
Lagningar, bucklor och slitage.
464529
2017-05-25