Bockbord

Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOCKBORD, 1700/1800-tal, furu, höjd ca 77 samt 89 x 178 cm.

Sprintarna i benställningen bytta, skivan något vågig, bruks och åldersrelaterat slitage.

464531

2017-05-25