Matbord skrivbord 1700-tal

Matbord skrivbord 1700-tal
Matbord skrivbord 1700-tal
Matbord skrivbord 1700-tal
Matbord skrivbord 1700-tal
Matbord skrivbord 1700-tal
Matbord skrivbord 1700-tal
Matbord skrivbord 1700-tal
Matbord skrivbord 1700-tal
Matbord skrivbord 1700-tal
Matbord skrivbord 1700-tal
Matbord skrivbord 1700-tal
Matbord skrivbord 1700-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD / SKRIVBORD, barock, 1700-tal, sammankopplade ben, bord som senare har försetts med lådor under skivan för att fungera som skrivbord, lådorna kan enkelt monteras bort, höjd ca 76, 160x77 cm

Bruksslitage, renoverat, kompletterat

464563

2017-05-25