Matbord skrivbord 1700-tal
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD / SKRIVBORD, barock, 1700-tal, sammankopplade ben, bord som senare har försetts med lådor under skivan för att fungera som skrivbord, lådorna kan enkelt monteras bort, höjd ca 76, 160x77 cm
Bruksslitage, renoverat, kompletterat
464563
2017-05-25