Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JULIO LE PARC (Argentina, född 1928): "Petit Nobel, Tema med 24 variationer", signerad och numrerad Le Parc 147/200, 7 färger i pochoir, bladstorlek ca 30x24 cm
Oramad
464582
2017-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här