Karmstolar Karin Mobring
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KARIN MOBRING, "Amiral", karmstolar, 1 par, Ikea, 1970-tal, stomme i stålrör, sits, rygg och armlän i läder, sitthöjd ca 45 cm.
Bruksslitage. Smärre fläckar. Stolarna med något olika färg på skinnet. Den ljusare med sprucken söm vid ryggen.
464610
2017-05-29