Karmstolar Karin Mobring

Karmstolar Karin Mobring
Karmstolar Karin Mobring
Karmstolar Karin Mobring
Karmstolar Karin Mobring
Karmstolar Karin Mobring
Karmstolar Karin Mobring
Karmstolar Karin Mobring
Karmstolar Karin Mobring
Karmstolar Karin Mobring
Karmstolar Karin Mobring

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARIN MOBRING, "Amiral", karmstolar, 1 par, Ikea, 1970-tal, stomme i stålrör, sits, rygg och armlän i läder, sitthöjd ca 45 cm.

Bruksslitage. Smärre fläckar. Stolarna med något olika färg på skinnet. Den ljusare med sprucken söm vid ryggen.

464610

2017-05-29