Göran Malmvall Svensk Fur
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GÖRAN MALMVALL, matgrupp "Svensk Fur", bord, 4 matstolar samt karmstol, furu, sålda som sportstugemöbler, mått bord höjd ca 74, 70x130 cm
Obs. Visas i Magasin 5
Brukslitage, något rangliga stolar, skador
464627
2017-05-30