Göran Malmvall Svensk Fur

Göran Malmvall Svensk Fur
Göran Malmvall Svensk Fur
Göran Malmvall Svensk Fur
Göran Malmvall Svensk Fur
Göran Malmvall Svensk Fur
Göran Malmvall Svensk Fur
Göran Malmvall Svensk Fur
Göran Malmvall Svensk Fur
Göran Malmvall Svensk Fur
Göran Malmvall Svensk Fur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GÖRAN MALMVALL, matgrupp "Svensk Fur", bord, 4 matstolar samt karmstol, furu, sålda som sportstugemöbler, mått bord höjd ca 74, 70x130 cm

Obs. Visas i Magasin 5

Brukslitage, något rangliga stolar, skador

464627

2017-05-30