Klubbat för:
5 400 SEK
4 000 SEK
GOLVUR, troligen Birger Ekman för Mjölby Intarsia, 1940-tal, fanerat i olika träslag, intarsia med bl.a. stjärntecken, höjd ca 175 cm
Bruksslitage, senare enklare urverk
464636
2017-05-30