Jakob Kulle oljemålning

Jakob Kulle oljemålning
Jakob Kulle oljemålning
Jakob Kulle oljemålning
Jakob Kulle oljemålning
Jakob Kulle oljemålning
Jakob Kulle oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

JAKOB KULLE (1838-1898) Väntan, signerad och daterad Jakob Kulle 1875, olja på duk, 57x50 cm.

Kuntoraportti

Smärre färgbortfall, krackelyr.

464648

Päivämäärä:

2017-05-26