Lennart Aschenbrenner färglitografier

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): Komposition med hattar, signerad och daterad Aschenbrenner -99 resp -05, färglitografier, 137/295 resp74/245, ca bladmått ca 26x19 resp 21x15 cm

464669

2017-05-26