Saltkar 4 st silver

Saltkar 4 st silver
Saltkar 4 st silver
Saltkar 4 st silver
Saltkar 4 st silver
Saltkar 4 st silver
Saltkar 4 st silver
Saltkar 4 st silver
Saltkar 4 st silver
Saltkar 4 st silver
Saltkar 4 st silver

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALTKAR, 4 st, silver, London 1807, på tassar, invändigt förgyllda, längd 9, höjd ca 5 cm, totalvikt ca 395 g

Slitage

464676

2017-05-26