Julio le Parc The New man

Julio le Parc The New man
Julio le Parc The New man

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JULIO LE PARC (Argentina, född 1928): "The new man", signerad och numrerad 102/150, färgserigrafi, bladmått ca 78x58 cm

Oramad, hanteringsveck

464682

2017-05-29