Stig Lindberg och Carl Harry Stålhane

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG LINDBERG OCH CARL HARRY STÅLHANE, miniatyrvas med glasyr i gult och skål med glsyr i brunt, signerade, vasen höjd 8,5 cm

obetydlig nagg på vasen

464703

2017-05-30