Ushio Takahashi
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
USHIO TAKAHASHI (Japan, född 1944): (5) Porträtt: "Yukiko", "Kaoru", "Komako", "Chieko", "Sleeping beauty", signerade och numrerade 22/75, färgmezzotint, bladmått 47x43 cm vardera, oramade
464718
2017-05-27