Ushio Takahashi

Ushio Takahashi
Ushio Takahashi
Ushio Takahashi
Ushio Takahashi
Ushio Takahashi
Ushio Takahashi
Ushio Takahashi
Ushio Takahashi
Ushio Takahashi
Ushio Takahashi

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

USHIO TAKAHASHI (Japan, född 1944): (5) Porträtt: "Yukiko", "Kaoru", "Komako", "Chieko", "Sleeping beauty", signerade och numrerade 22/75, färgmezzotint, bladmått 47x43 cm vardera, oramade

464718

2017-05-27