Karin Olsson
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARIN OLSSON (1928-2006): (3) "Sommarkväll", Sommarbild, "Kyrkbyn", signerade och numrerade, bladmått, litografier, ca 75x55 28x25, 59x56
Oramade, hanteringsveck i marginalen, ngn med ytslitage
464733
2017-05-26