Jambiya

Jambiya
Jambiya
Jambiya
Jambiya
Jambiya
Jambiya

Såld för:

7 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAMBIYA, 1900-tal, fästet dekorerat med mässingsbeslag och mynt, balja och bälte besatt med stenar, längd 31 cm
Proveniens Rashammar

464735

2017-09-24