Ram
Vollendet
2017-05-26
464746
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
RAM, troligen Frankrike, 1800-talets första kvartal, förgylld och ornamenterad, innermått ca 61x52 cm