Ram

Ram
Ram
Ram
Ram
Ram
Ram
Ram
Ram

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RAM, troligen Frankrike, 1800-talets första kvartal, förgylld och ornamenterad, innermått ca 61x52 cm

464746

2017-05-26